
Tárolódoboz és pad LEHAC fedéllel, fehér
48×76×40 cm, fedéllel
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tárolódoboz W BOX M Ez a többfunkciós tárolódoboz W BOX M nélkülözhetetlen segítője lesz otthonában. Ideális ruhák, játékok és egyéb tárgyak tárolására. Bizonyára az irodájában is hasznát fogja venni. Az átlátszó kialakításnak köszönhetően könnyen láthatja, hogy mi van benne, anélkül, hogy fel kellene nyitnia a fedelet. Az oldalsó klipszek biztosítják, hogy a fedél szilárdan tartson, megvédve a tartalmat a nedvességtől, portól és szennyeződéstől. A dobozok egymásra helyezhetők, így helyet takaríthat meg és növeli a szervezettséget. Tökéletes megoldás minden otthonba vagy irodába! Paraméterek: Szélesség: 49 cm Hossz: 29 cm Magasság: 30 cm Térfogat: 30 l Anyaga: műanyag Szín: átlátszó/szürke
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Fedél | Fedéllel |
| Modell sorozat | W box |
| Tartalomjegyzék [l] | 30 l |
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 49 cm |
| Magasság [cm] | 30 cm |
| Szélesség [cm] | 29 cm |
| Színes | Szürke |
| Gyártó | KIS |

48×76×40 cm, fedéllel
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron