
Tárolódoboz és pad LEHAC fedéllel, fehér
48×76×40 cm, fedéllel
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A tárolódobozok széles körben alkalmazhatók otthon és az irodában. Használhatja őket játékok, ruhák, szerszámok és dokumentumok rendszerezésére. A kínálatunkban szereplő omniboxot 16 literes térfogat, a kényelmes hordozáshoz szükséges oldalsó fogantyúk és a könnyen felpattintható fedél jellemzi. Az átlátszó kivitelnek köszönhetően gyorsan kiderül, hogy mi van benne. Az egyes dobozok helytakarékosan egymásra helyezhetők. A KIS tárolódoboz alapvető jellemzői Térfogat: 16 L Szín: kék Méretek: 38,5 x 23,5 x 25,5 cm
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Fedél | Fedéllel |
| Modell sorozat | Omnibox |
| Tartalomjegyzék [l] | 16 l |
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 38.5 cm |
| Magasság [cm] | 23.5 cm |
| Szélesség [cm] | 25.5 cm |
| Színes | Kék |
| Gyártó | KIS |

48×76×40 cm, fedéllel
Raktáron

Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Műanyag, fedéllel
Raktáron
Fedél nélkül
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron

Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron