

Méretek 50×70×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 35 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az emelt ágyak nagyszerű választás azok számára, akik természetes megjelenésű és hosszú élettartamú emelt ágyat keresnek. A vörösfenyő nagyon ellenálló és nagyon hosszú élettartamú, ennek köszönhetően biztos lehet benne, hogy az ágyások sok évszakon át örömet okoznak a termesztett zöldségekkel, gyümölcsökkel vagy fűszernövényekkel! A magasabb ágyásmagasságnak köszönhetően könnyebb és kényelmesebb lesz a művelés. Az FSC tanúsítvány garantálja, hogy a felhasznált fa gondosan kezelt erdőkből származik, ahol szigorú ökológiai és társadalmi követelményeket betartanak. Termék részletek: termék magassága: 50 cm termék szélessége: 70 cm termék mélysége: 70 cm teljes súlya: 15 kg anyaga: fa szín : natúr vörösfenyő csomag mérete: 76 x 50 x 13 cm csomagolóanyag: karton Csomag tartalma: 1 x emelt virágágy
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Kültéri | Igen |
|---|---|
| Színes | Természetes vörösfenyő |
| Súly | 15 kg |
| Az orchideákról | Nem |
| Erkély | Nem |
| Shape | Négyzet |
| Rozsdamentes | Nem |
| Anyag | Fa |
| Lógó | Nem |
| Típus | Emelt ágy |
| Gyártó | Rojaplast |
| Öntözőrendszer | Nem |

40×120×50 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
40×100×50 cm
Kiszállítás 1 nap múlva



33×80 cm
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
32×106×106 cm
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

76×90×90 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

32×110×88 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
33×80 cm
Ingyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron






Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

3×50×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×90×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×110×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
3×110×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
19×80×19 cm, matt, szabálytalan formájú
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva

17×19×17 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
3×50×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
23×70×3 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva