

Méretek 40×120×50 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 61 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nagy, masszív, téglalap alakú fa ültető. Nem szőtt szövetet tartalmaz, amely szigeteli a talajt a fától. Az ültetőedényt átlátszó impregnálással kezelik, hogy megvédjék a fát a kártevőktől, ugyanakkor a fenyőfa természetes színe megmarad. Az FSC tanúsítvány garantálja, hogy a felhasznált fa fenntartható módon kezelt erdőkből származik, ahol szigorú ökológiai és szociális követelményeket tartanak be. Termék részletek: A termék magassága : 40 cm. Termék szélessége: 120 cm Termék mélysége : 50 cm Teljes súly: 25 kg Anyag: fenyő szín: natúr Csomag tartalma: 1 x cserép
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Kültéri | Igen |
|---|---|
| Színes | Természetes |
| Súly | 25 kg |
| Az orchideákról | Nem |
| Erkély | Nem |
| Shape | Téglalap alakú |
| Rozsdamentes | Nem |
| Anyag | Fenyő |
| Lógó | Nem |
| Típus | Virágcserép |
| Gyártó | Rojaplast |
| Öntözőrendszer | Nem |

50×70×70 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
40×100×50 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
76×90×90 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


33×80 cm
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás

32×106×106 cm
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


33×80 cm
Ingyenes szállítás

32×110×88 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron





Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Fólia, acél
Kiszállítás 1 nap múlva
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva



90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
Házikó ágyak, fiúknak, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva