
Összecsukható kempingasztal FOKA, 80x54x50–69 cm, fehér színben Casaria
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronMéretek 74×152×152 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 47 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Összecsukható asztal nagyon erős HDPE anyagból, acélszerkezettel. A szerkezetet kalapácsfestékkel kezelik. Az asztal alkalmas beltéri és kültéri használatra. Ideális vendéglátó és kempingtevékenységekhez. Az asztal nagyon könnyen tárolható az összecsukható lehetőségnek köszönhetően. Az asztalhoz vendéglátóipari székek vásárolhatók, így nagyon szép és mindenekelőtt praktikus készletet hozhat létre. Termék részletek: magasság: 74 cm Termék szélessége: 152 cm Termék hossza: 152 cm összsúly: 20 kg terhelhetőség: 120 kg anyag: HDPE + acélszerkezet szín: fehér + kalapácsszerkezet csomagméret: 153 x 78 x 10 cm csomagolóanyag: karton összecsukható: igen lyuk a napernyő számára (átmérő) : nem Csomag tartalma: Összecsukható asztal
| Szélesség: | 152 cm |
|---|---|
| Mélység: | 152 cm |
| Magasság: | 74 cm |
| Méretek | 152 x 152 x 74 cm |
|---|---|
| Összecsukható | Igen, Igen |
| Súly | 20 kg |
| Anyag típusa | HDPE, acélszerkezet |
| Kempingasztalok | Igen |
| Hosszúság | 152 cm |
| Fiók | Nem |

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

74×76×183 cm
Kiszállítás 1 nap múlva


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


73×152×70 cm
Kiszállítás 1 nap múlva



110×80×80 cm
Kiszállítás 1 nap múlva










70×75×180 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva



74×180×74 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
74×76×183 cm
Kiszállítás 1 nap múlva



Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva

330×600 cm, fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 1 nap múlva
7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva