


Méretek 73×152×70 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 22 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Összecsukható asztal nagyon erős HDPE anyagból, acélszerkezettel. A szerkezetet kalapácsfestékkel kezelik. Az asztal alkalmas beltéri és kültéri használatra. Ideális vendéglátáshoz, kempingtevékenységekhez, fogadásokhoz és konferenciákhoz. Az asztal ünnepélyesebb megjelenéséhez fedelet is vásárolhat hozzá. Az összecsukható opciónak köszönhetően az asztal nagyon könnyen tárolható összecsukott állapotban a méretei 79 x 71 x 9 cm. Az asztal praktikus hurokkal van ellátva, hogy összecsukott állapotban könnyebben kezelhető legyen. Az asztalhoz vendéglátóipari székek vagy pad is vásárolható, így egy nagyon szép és mindenekelőtt praktikus szettet hozhat létre. Termék részletek: A termék magassága: 73 cm Termék szélessége: 152 cm Termék hossza: 70 cm összsúly: 11 kg terhelhetőség: 150 kg anyag: HDPE + acélszerkezet szín: fehér + kalapácsszerkezet csomagméret: 79 x 71 x 9 cm csomagolóanyag: karton összecsukható: igen lyuk a napernyő számára (átmérő): nem Csomag tartalma: 1 x Összecsukható asztal 152 x 70 cm
| Szélesség: | 152 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 73 cm |
| Méretek | 152 x 70 x 73 cm |
|---|---|
| Összecsukható | Igen, Igen |
| Súly | 11 kg |
| Anyag típusa | HDPE, acélszerkezet |
| Kempingasztalok | Igen |
| Hosszúság | 70 cm |
| Fiók | Nem |

74×76×183 cm
Kiszállítás 1 nap múlva



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

74×152×152 cm
Kiszállítás 1 nap múlva




Elérhető 2 webáruházban
Raktáron







70×75×180 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

110×80×80 cm
Kiszállítás 1 nap múlva


50×50×80 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

74×180×74 cm
Kiszállítás 1 nap múlva


74×76×183 cm
Kiszállítás 1 nap múlva



Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva

330×600 cm, fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 1 nap múlva
7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva