


Méretek 72×77×77 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A négyzet alakú műanyag asztal nemcsak elegáns kiegészítője a kültéri tereknek, hanem a stílust, a tartósságot és a természet tiszteletét is ötvözi. KÖNNYŰ ÉS ERŐSSÉG: Az asztal Olaszország szívében készült erős újrahasznosított műanyagból, ami azt jelenti, hogy nemcsak gyönyörű bútorokat kap, hanem bolygónk védelmét is segíti. A matt felületnek köszönhetően az asztal ideális hely négy személy kényelmes elhelyezésére. EGYSZERŰ ÖSSZESZERELÉS: Könnyen összeszerelhető, nem kell szerszámokat keresgélni, egyszerűen össze kell rakni. És ha egyenetlen a terep, az nem számít! Szintbeállító csavarunk segítségével könnyedén beállíthatja a lábak magasságát, hogy az asztal egyenetlen felületen is stabilan álljon. IDŐJÁRÁS ELLENÁLLÁS: Nem kell aggódnia a rossz időjárás miatt. Ellenáll az UV sugárzás hatásának és az extrém körülményeknek, ami biztosítja hosszú élettartamát és szépségének megőrzését. Teremtsd meg saját darabod az olasz paradicsomból! Termék részletek: termék szélessége : 77 cm termék mélysége: 77 cm termék magassága: 72 cm teljes súlya: 7 kg terhelhetőség: 50 kg anyaga: műanyag szín: grafit, világosszürke csomag mérete: 80 x 81 x 9 cm csomagolóanyag: karton elrendezési lehetőség: nem napernyő nyílás : nincs Csomag tartalma: 1 x asztal
| Szélesség: | 77 cm |
|---|---|
| Mélység: | 77 cm |
| Magasság: | 72 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Gyártó | Toomax |
| Méretek | 77 x 77 x 72 cm |
| Összecsukható | Nem, Nem |
| Súly | 7 kg |
| Anyag típusa | Műanyag |
| Kempingasztalok | Nem |
| Hosszúság | 77 cm |
| Fiók | Nem |

Műanyag, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, kétszárnyú ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, kétszárnyú ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, kétszárnyú ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, 8 és több személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, 6 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa, párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva

Fa, 6 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, 6 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Párnákkal, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva