


Méretek 40×59 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Lehajtható akasztós asztalunknak köszönhetően helyet takarít meg. Anyagának köszönhetően az asztal strapabíró és könnyen karbantartható, bármilyen időben kint maradhat. Akár dohányzóasztalként, akár növényi asztalként, mindig jól néz ki. Az asztal magassága állítható és a korlát magasságától függ. Termék részletek: asztallap: 59,5 x 40 cm (H x Szé) korlát fesztáv: 6-14,5 cm Méretek kibontva: 83 x 59,5 x 63,5 cm (Ma x Sz x Mé) összecsukott méretek: 71 x 59,5 x 23,5 cm (ma x sz x mé) keretes faltartó: 71 x 77,5 x 83 cm állítható magasság: 22, 28 és 33 cm (kapaszkodótól lefelé mérve) lemez anyaga: kemény műanyag rattan megjelenésű építőanyag: fém fehér szín súlya: 4 kg Csomag tartalma: 1 x összecsukható asztal
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 59 cm |
| Funkció | Függő |
|---|---|
| Gyártó | Garthen |
| Méretek | 59,5 x 40 x 22/28/33 cm |
| Összecsukható | Igen, Igen |
| Súly | 4 kg |
| Anyag típusa | Műanyag, fém |
| Kempingasztalok | Nem |
| Hosszúság | 59.5 cm |

Műanyag
Raktáron
72×77×77 cm, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
72×77×77 cm, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
68×40×42 cm, függő
Raktáron
Fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
Műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Természetes rattan, műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, fém
Raktáron
83×59×83 cm, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan
Raktáron
Fém
Raktáron

Fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fa
Raktáron
Fém
Raktáron

83×59×83 cm, műrattan
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan
Raktáron

Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva
90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva



60×16 cm, műanyag, kültéri
Kiszállítás 1 nap múlva

Műanyag, kültéri, klasszikus
Kiszállítás 1 nap múlva

75×114×49 cm, beltéri, fali
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

82×67×126 cm, hordozható, tárolóhellyel
Kiszállítás 1 nap múlva

Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva