







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Kobi márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Garázs |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | G13 |
| Izzó típusa | T8 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A teljes fényáram | 4320 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 300 W |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 36 W |
| Series | HERMETIC Kobi, FLUO Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás