



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 17390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Kapcsoló | Klasszikus |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 51 W |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Foglalat | GX53 |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Spotlámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | AURA LUX Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás