



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 20690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Szoba | Hálószoba és nappali |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fekete |
| Forma | Kerek |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 51 W |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Foglalat | GX53 |
| Izzók száma | 3 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Series | AURA LUX Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fa, konyhába, kerek
Raktáron
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, kerek
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronLED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás