


Méretek 30×57×187 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 27 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az 5 pozícióba állítható, összecsukható alumínium nyugágy hajtogatható napellenzővel rendelkezik, csúszásgátló lábakkal és karcolás elleni védőburkolatokkal, amelyek stabil tartást biztosítanak, akár réten, homokon vagy betonon. A háromlábú alumínium váz rendkívül robusztus. A relaxációs nyugágy vízálló, tartós huzattal rendelkezik és könnyen karbantartható. A nyugágy beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas. Termék részletek: méretek: 187 x 57 x 30 cm (ho x szé x ma) a háttámla méretei: 50 x 48 cm méretek összecsukott állapotban: 23 x 58,5 x 77 cm huzat anyaga: 2x1 szövet, 550 gr alumíniumcső : 28/19 mm, szürke súly: kb. 6 kg szín: antracit teherbírás: 110 kg Csomag tartalma: 1 x összecsukható kerti nyugágy
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 187 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Típus | Állítható |
| Árnyékolóval | Igen |
| Pozícióváltás | Igen |
| Hosszúság | 187 cm |
| Anyag típusa | Alumínium, textil |
| Ülésmagasság | 30 cm |
| Gyártó | Divero |
| Súly | 6 kg |
| Teherbíró képesség | 110 kg |

34×57×200 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
30×57×187 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyszerű, fém, párnával
Raktáron
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Összecsukható, műrattan, párnával
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Egyszerű, párnával, karfás
Raktáron
Összecsukható, fém, párnával
Raktáron
Egyszerű, párnával, árnyékolóval
Raktáron
Fa, teakfa, állítható
Raktáron
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Összecsukható, fém, állítható
Raktáron
29×60×186 cm, műanyag, állítható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron

Összecsukható, párnával, árnyékolóval
Raktáron
93×75×196 cm, fa, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
102×75×90 cm, fa, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
46×155 cm, összecsukható, egyszerű
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható, állítható
Raktáron
Fa, összecsukható, fém
Raktáron
Összecsukható
Raktáron
Műanyag, összecsukható, állítható
Raktáron
Összecsukható, fém, állítható
Raktáron
99×57×69 cm, összecsukható, árnyékolóval
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
114×65 cm, összecsukható, egyszerű
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
62×46×155 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyszerű, fém, hinta
Raktáron


Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva

Lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva