

Méretek 30×57×187 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 18 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az 5 pozícióba állítható, összecsukható alumínium nyugágy lehajtható napellenzővel rendelkezik, csúszásgátló lábakkal és karcolás elleni védőburkolatokkal, amelyek stabil tartást biztosítanak, akár réten, homokon vagy betonon. A háromlábú alumínium váz rendkívül robusztus. A relaxációs nyugágy vízálló, tartós huzattal rendelkezik és könnyen karbantartható. A nyugágy beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas. Termék részletek: teljes méretek: 187 x 57 x 30 cm (Ho x Szé x Ma) a háttámla méretei: 50 x 48 cm összecsukott méretek: 23 x 58,5 x 77 cm huzat anyaga: 2x1 szövet, 550 gr alumínium cső : 28/19 mm, szürke súly: kb. 6 kg szín: fekete teherbírás: 110 kg Csomag tartalma: 1 x összecsukható kerti nyugágy
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 187 cm |
| Magasság: | 30 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Típus | Állítható |
| Árnyékolóval | Igen |
| Pozícióváltás | Igen |
| Hosszúság | 187 cm |
| Anyag típusa | Alumínium, szövet |
| Gyártó | Divero |
| Súly | 6 kg |
| Teherbíró képesség | 110 kg |

Egyszerű, fém, párnával
Raktáron
Összecsukható, fém, párnával
Raktáron
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
Egyszerű, párnával, karfás
Raktáron
30×57×187 cm, összecsukható, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható
Raktáron
Egyszerű, párnával, árnyékolóval
Raktáron
Fa, teakfa, állítható
Raktáron
Egyszerű, fém, hinta
Raktáron
Összecsukható, műrattan, párnával
Raktáron
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron
34×57×200 cm, fa, teakfa
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Fa, összecsukható, műrattan
Raktáron

Fém, hinta, párnával
Raktáron
Összecsukható, egyszerű, párnával
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Egyszerű, fém, párnával
Raktáron
Összecsukható, műrattan, párnával
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
46×155 cm, összecsukható, egyszerű
Kiszállítás 1 nap múlva
114×65 cm, összecsukható, egyszerű
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyszerű, fém, párnával
Raktáron
Párnával, állítható, karfás
Raktáron
Természetes rattan, párnával, állítható
Raktáron
Fa, összecsukható, akácfa
Raktáron
Egyszerű, fém, párnával
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
29×60×186 cm, műanyag, állítható
Kiszállítás 1 nap múlva


Cserepes, fa
Kiszállítás 1 nap múlva

7×180×200 cm, hab, ortopéd
Kiszállítás 1 nap múlva
Egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva
93×148×59 cm, egyenes
Kiszállítás 1 nap múlva

110×60 cm, kerek, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
130×60×26 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


90×40×44 cm, fa, görgők nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

Tükrös, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
30×30 cm, kültéri, fa mintás
Kiszállítás 1 nap múlva

Lapos tetejű
Kiszállítás 1 nap múlva