


Méretek 105×45×44 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen nyugalmat teraszán vagy erkélyén egy pár Divero BOLERO székkel, melyek kezeletlen rózsafa teakfából készültek. Természetes fájuk és időtlen formájuk harmóniát és esztétikát visznek a térbe, ami garantálja a kellemes kikapcsolódást és a szeretteivel való találkozást. A BOLERO székek robusztusak és funkcionálisak - minden darab összecsukható, ami helyet takarít meg. Kezeletlen teakfából készültek, körülbelül 105 cm magasak, 45 cm szélesek, 44 cm mélyek és körülbelül 9 kg súlyúak. A stabil szerkezet magas háttámlával biztosítja a kényelmet még hosszú ülés esetén is, a fa pedig természetes módon öregszik elegáns ezüst patinává. TOP 5 legfontosabb előny Természetes elegancia - a teakfa melegséget és időtlen megjelenést kölcsönöz a kültéri térnek. Összecsukható szerkezet - a székek összecsukhatók és könnyen tárolhatók, ideálisak kisebb helyiségekbe. Robusztus kialakítás - a masszív, masszív szerkezet hosszú élettartamot biztosít. Magas háttámla - kényelmes támaszt nyújt a kényelmes üléshez. Természetes felület - felületkezelés nélkül a fa idővel elegáns patinát kap. Termék részletek: Méretek: kb. 44 x 45 x 105 cm (m x sz x ma) Anyag: tömör teakfa (bevonat nélküli) Összecsukható szerkezet: igen Súly darabonként: kb. 9 kg Szín: natúr barna, patinás opcióval Darabok száma a csomagban: 2 szék A csomag tartalma: 2 x szék
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 44 cm |
| Magasság: | 105 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Funkció | Összecsukható |
| Szín | Barna |
| Stílus | Modern, Rusztikus, Provence |
| Készletek darabszáma | 2 db |
| Fa mintázat | Teakfa, Paliszander |
| Kerekekkel | Nem |
| Beállítja | 2 ks |
| Fa dekoráció | Teak |
| Kárpitozott | Nem |
| Összeállítható | Nem |
| Színes | Barna |
| Gyártó | DIVERO |
| Összecsukható | Igen |
| Rotary | Nem |
| Karfával | Nem |
| Tömör fából | Igen |
| Súly | 9 kg |

Kartámasszal, diófa
Raktáron
Kartámasszal, diófa
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, bükkfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Diófa
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Retró
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron

Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
79×61×55 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
88×45×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
79×58×57 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, retró, 2 db
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva