


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nagyon hatékony LED fényforrás: kiváló színvisszaadás, nagy fényáram, energiatakarékos és környezetbarát. A fény színe állítható a meleg fehértől a hideg fehérig. Az izzó teljes mértékben dimmelhető 10-100 % között. Funkció RGB - akár 16 millió szín közül választhat. Vezérlés a AigoSmart alkalmazással (iOS és Android rendszereken). Okostelefonját az izzóval Bluetooth segítségével párosíthatja. Kompatibilis Amazon Alexával és Google Assistanttal.
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/LED technológia |
|---|---|
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba/Kert és utak/Lugas |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Series | SPOT OUT Zambelis |
| Gyártó | Brilagi |

IP44
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
Raktáron
IP44
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás