



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern fali világítótest beépített LED-forrással. Nappali fehér fényt bocsát ki (4000K). IP44-es védettség magas szintű védelmet nyújt a víz ellen. A világítótest a faltól kifelé sugározza a fényt, kellemes környezeti megvilágítást biztosít.
| Típus | Fali, Talajba építhető |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 960 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner |
| Gyártó | Telefunken |

Mennyezeti, fém
Raktáron

Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron

Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Fém
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás