




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, beépített LED-forrású fali lámpatest. Nappali fehér fényt (4000K) bocsát ki. Magas, IP44-es védettség víz elleni védelmet biztosít. A lámpatest a fal felé sugározza a fényt, ahol dekoratív fényhatást hoz létre a homlokzaton.
| Típus | Fali, Talajba építhető |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 780 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Series | TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner |
| Gyártó | Telefunken |

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Szolár, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fali, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás