









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 26090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 1350 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Series | LINEAR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő
Raktáron
Fali, talajba építhető, krómozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fali, 230V, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali
Raktáron
Álló, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron

Szolár, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Szolár, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás