






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern asztali lámpa, beltéri és kültéri használatra alkalmas (IP44). Az akkumulátor a mellékelt 0,5 m hosszú USB-kábellel tölthető. Állítható fényerő 3 fokozatban a lámpán található érintőkapcsolóval. A beépített akkumulátor akár 24 órás üzemidőt biztosít, és a csomag része. Akkumulátor kapacitása: 1200 mAh.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Típus | Kültéri állólámpák/Asztali lámpa |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Újratölthető/Elemes, tartozék |
| Bekötés módja | USB |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 40 lm |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,5 W |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Elem élettartam | 24 h |
| Series | LOLE Brilo, KANEA Brilo |
| Gyártó | Brilo |

Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás