








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fényerőszabályozható LED csillár. Alkalmas nappaliba és hálószobába egyaránt. A távirányítóval a fény fokozatmentesen szabályozható, állítható a színhőmérséklet, illetve választhatók az előre beállított világítási módok. Éjszakai üzemmód - gyengéd, tompa fénnyel világít. Színhőmérséklet: 3000 - 6000K.
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
|---|---|
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3360 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 230 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Series | TWISTER Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, műanyag, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
Raktáron
Konyhába, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás