







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A 4Home saját márkájú Eukalyptus pamut ágyneműhuzat természetes harmóniát és frissességet varázsol hálószobájába. Az elegáns eukaliptuszágak motívuma finom zöld és olíva árnyalatokban világos alapon nyugtató megjelenést kölcsönöz az ágyneműhuzatnak, amely remekül illeszkedik mind a modern, mind a klasszikus belső terekbe. A 100% pamutból készült ágyneműhuzat puha, lélegző és kellemes tapintású, ami maximális kényelmet biztosít alvás közben. A kiváló minőségű anyag megőrzi szilárdságát és színállóságát ismételten mosás után is. A praktikus cipzárralkönnyen felhúzható, és a takarót és a párnát is a helyén tartja. A természet ihlette finom mintázat és a visszafogott színek miatt az ágyneműhuzatideális választás mindazok számára, akik nyugodtságot és frissességet szeretnének vinni hálószobájukba. A termék fő előnyei: elegáns eukaliptuszágak motívuma természetes színekben 100% pamut a maximális kényelem és légáteresztő képesség érdekében kellemes, bőrbarát anyag cipzárral zárható, így könnyen felvehető hosszú élettartam és színtartósság A csomag tartalma: 1 db 135 x 200 cm-es paplanhuzat 1 db 80 x 80 cm párnahuzat Paraméterek és specifikációk: karbantartás: 40 °C-on mosható, szárítógépben szárítható
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 80 x 80 cm |
| A takaró méretei | 135 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Szezon | Tavaszi kollekció |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron