









A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szépség az egyszerűségben rejlik, a pihenésre szolgáló helyiség esetén pedig mindez kétszeresen érvényes. A stílusos Galaxy pamut ágyneműhuzat az egyszerű minták minden rajongójának örömöt okoz. A fekete-fehér színvilág és a letisztult vonalak hagyományos kombinációja modern és szemet gyönyörködtető stílust kölcsönöz hálószobájának. A puha és kényelmes 100% pamut kellemes alvást biztosít.Az ágyneműhuzat ráadásul kétoldalas – az egyik oldalán klasszikus finom csíkok, a másik oldalán pedig decens geometriai minta látható, háromszög alakzatokkal – ezáltal szabadon kombinálhatja és változtathatja ágyát mindennap. A maximális kényelem végett az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 1 db párnahuzat 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Gyönyörű áru, gyors szállítás, jó ár
Jól néz ki, a fiam választotta, és teljesen elégedett vele.
Kellemes anyag.
Még nem volt használva.
Sajnos még a mosás után is fog a színe. Ha fehér lepedője van, akkor a fekete színű párnán és takarón lévő szín át fog szürkére színezni a lepedőt.

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Mikroszálas, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
A
Raktáron


18×48 cm
Raktáron