Ajánljuk
Sötétbarna mangófa TV-állvány 140x45x40 cm Kenji – Dutchbone
Méretek 45×140×40 cm
139 590 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 139 590 Ft
- 2025. 11. 22. - 139 590 Ft
Termékleírás
Sötétbarna mangófa TV-állvány 140x45x40 cm Kenji – Dutchbone
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 45 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Származási hely | IN |
| Terhelhetőség | 25 kg |
| Súly | 26.7 kg |
| Kollekció | Kenji |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Bohém |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Lábakkal/polcokkal/kábellyukkal/ajtókkal |
| Felületkezelés | Festék |
| Fa színe | Sötét fa |
| Dekor | Egzotikus fa |
| Konstrukció anyaga | Tömör mangófa |
| Gyártó | Dutchbone |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
30 710 Ft33 790 Ft
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
12 860 Ft
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
3590 Ft3949 Ft
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230 150 Ft
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
6130 Ft6739 Ft
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
97 290 Ft
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
18 630 Ft
Acél bővíthető dupla függönykarnis 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Fém
Raktáron











