Ajánljuk
Top Light - LED kültéri fali lámpa érzékelővel ELON LED/10W/230V 3000/4000/6000K IP54
19 590 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 19 590 Ft
- 2025. 11. 20. - 19 590 Ft
Termékleírás
Modern kültéri lámpatest mozgásérzékelővel. A készüléken található kapcsolóval állítható színhőmérséklet (3000 K / 4000 K / 6000 K). Az IP54-es védettségnek köszönhetően a lámpatest védett a por és a fröccsenő víz ellen. A világítás időtartamának beállítása: 8 - 12 s, 4,5 - 5,5 perc.
Specifikációk
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Series | OUTDOOR LIGHT Top Light |
| Gyártó | Top Light |































