
8090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Koffer kiegészítő szerszámosládával.A dobozok zárszerkezettel vannak összekötve, külön-külön is használhatóak. Tartós, olajálló polipropilén műanyagból készült. Egy kivehető polc, kis anyagtálcák a fedél külső oldalán. Belső méretek: felső: L 315 x Sz 140 x H 115 mm; alsó: L 300 x Sz 130 x H 90 mm Külső méretek Sz x D x H (mm): 350 x 170 x 230. Anyag: műanyag
| Modell sorozat | Tekna |
|---|---|
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 17 cm |
| Magasság [cm] | 23 cm |
| Szélesség [cm] | 35 cm |
| Színes | Fekete/sárga |
| Anyag | Polipropilén |
| Gyártó | ARTPLAST |





Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron






Elérhető 3 webáruházban
Raktáron




Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron










