Ezek is tetszhetnek
Nincs raktáron
KETER Cantilever Pro szerszámosláda 22
12 890 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 29. - 12 890 Ft
- 2025. 11. 18. - 12 890 Ft
Termékleírás
Praktikus doboz nagy térfogattal. A speciálisan kialakítottý belsőý és hosszúý kamra úgy van kialakítva, hogy többý sortý tároljon, megkönnyítveý azý áramlástý és lehetővéý téveý aý soroký megosztásátý mérettől függően. A kényelmes és levehető fém fogantyúval a szekrény biztonságosan szállítható. Aý fogantyú magasý minőségi megmunkálása garantálja a stabilitást és a tartósságot, még nehézý munkakörülmények között is.
Specifikációk
| Kerekek | Nem |
|---|---|
| Mélység [cm] | 31.4 cm |
| Magasság [cm] | 24.5 cm |
| Szélesség [cm] | 56.7 cm |
| Színes | Fekete/piros |
| Anyag | Polipropilén |
| Teherbírás [kg] | 30 kg |
| Gyártó | Keter |
Ajánljuk

95 990 Ft
Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, kék - ral 5012
185×90×40 cm
Raktáron
48 199 Ft
Műhelyszekrény Pro Tall - Keter
173×68×39 cm
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
95 990 Ft
Univerzális fém szekrény, 90 x 40 x 185 cm, hengerzár, világosszürke - ral 7035
185×90×40 cm
Raktáron



























































