
12 064 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Koffer kiegészítő szerszámosládával. A dobozok pattintási mechanizmussal csatlakoznak egymáshoz, külön-külön is használhatók. Tartós műanyagból - polipropilénből készült, így ellenáll az olajoknak. Egy kivehető polc, kis anyagtálcák a fedél külső oldalán. Jellemzők: Külső méretek Sz x D x H (mm): 420 x 220 x 230, belső méretek Sz x D x H (mm): 420 x 205 x 115, Anyaga: műanyag
| Modell sorozat | Tekna |
|---|---|
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 22 cm |
| Magasság [cm] | 34 cm |
| Szélesség [cm] | 42 cm |
| Színes | Fekete/sárga |
| Anyag | Polipropilén |
| Gyártó | ARTPLAST |






Elérhető 2 webáruházban
Raktáron


Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron


















