
Összecsukható vászon pad tárolóval, sötétszürke, 110x38x38 cm
Fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Multifunkciós stílusos doboz ruhák, papírok, élelmiszerek és sok más dolog számára. Átlátszó műanyag, 37x26x14 cm-es méretekkel. A doboz mérete 10,5 liter. Ez a doboz tartós és használható otthon, hobbi célra, de kereskedelmi területen is. Válasszon a Style ABC több méretéből, vagy vásároljon más stílusú dobozokat. A műanyag dobozok és szervezők kiválóan alkalmasak a műhelyben, valamint más olyan területeken, ahol szerszámokat, eszközöket és készleteket kell tárolnia otthoni és hobbi használatra. Korlátlan választékunkból választhat. A KIS tárolódoboz alapvető jellemzői Méretek: 37 x 26 x 14 cm Térfogat: 10,5 L A KIS tárolódoboz előnyei Az átlátszó kialakítás azonnali tájékoztatást ad arról, hogy mi van benne. Praktikus fedéllel rendelkezik, amely egyszerűen rápattintható a dobozra. Az oldalsó fogantyúknak köszönhetően könnyen hordozható. Több doboz egymásra rakható vagy nagyobbra összehajtható, ha szükséges.
| Anyag | Műanyag, Papír |
|---|---|
| Funkció | Rakásolható |
| Fedél | Fedéllel |
| Készlet | Igen |
| Modell sorozat | C BOX |
| Tartalomjegyzék [l] | 11 l |
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 26 cm |
| Magasság [cm] | 14 cm |
| Szélesség [cm] | 37 cm |
| Színes | Átlátszó |
| Gyártó | KIS |

Fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron