
Ütvefúrógép 710W ASIST AE1P71DN-BMC
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 13 790 Ft
- 2025. 11. 18. - 13 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Ha megbízható, kellően erős fúrót keres, akkor ez pontosan az, amit keres. Ez az ASIST AE1P71DN-BMC akkumulátoros fúrógép. Alkalmas otthoni és hobbi használatra. Fúrhat fába, fémbe, műanyagba, betonba, téglába stb. A precíz fúráshoz a csomagban található mélységállító biztosan segítségére lesz. Az ASIST fúrógép jellemzői Teljesítményácsakí 230 V / 50 Hz Výkon: 710 W Gyorsaság: 0 – 3000 fordulat/perc fordulatszám: 48000/perc L/P működés Výkopogtatóédobások az ASIST fúrókkal A fúrógép elegendő 710 wattos teljesítménnyel rendelkezik, ami teljesen elegendő a különböző anyagok, köztük a beton fúrásához 13 milliméteres fúrószárátmérőig. Fokozatmentesen állítható fordulatszám-szabályozással rendelkezik, ami különösen alkalmas a šní fúráshoz, és kiválóan alkalmas a šní fúráshoz is. A úfejá biztosan elégedett lesz a ú balý és jobbý fúrógép működésével, amelyý gyorsan átkapcsolható. Miért vásároljon ASIST fúrót Vásárolja meg ezt a fúrót, amely az Ön šimýinýszületettým társa lesz fúrásání vagy švájásání közben. A fúróá aá meglepetésá teljesítményével és megbízhatóságávalá. Értékelni fogja a fokozatmentesen szabályozható fordulatszám-szabályozást, a jobbý és balý kezelést vagy a praktikus fogantyút. Navíc inýrobce Asist má nagyszerűý aákézi´ és aákézi´ utáná szolgáltatás egy kiváló´módban. Pakolt&aacuteást 1 x over & under fogantyú 1 x műanyag mélységmegállító 1 x használati útmutató Kiszerelésást: 1db fúróáné fogantyú 1db fúróán´ mélységhatároló 3db falfúróá (4/6/8mm)
Specifikációk
| Modell sorozat | Asist 4th - dark green |
|---|---|
| Súly [kg] | 1.7 kg |
| Felvett teljesítmény [w] | 710 W |
| Tápegység [v/hz] | 230/50 V/Hz |
| Sebességszabályozás | Igen |
| Rpm 1 fordulatszám [rpm] | 3000 ot/min |
| Softgrip | Igen |
| Megfordítható működés | Igen |
| Maximális betonfúrási átmérő [mm] | 13 mm |
| Maximális fúrási átmérő fa [mm] | 25 mm |
| Maximális fúrási átmérő acél [mm] | 10 mm |
| Ütvefúró | Igen |
| Becsapódások száma [bpm] | 48000 př./min |
| A tokmány típusa | Gyors felszabadulás |
| Átmérő az állványban való rögzítéshez [mm] | 42 mm |
| Chuck átmérő [mm] | 13 mm |
| Maximális szorítás [mm] | 13 mm |
| Gyártó | ASIST |
Hasonló termékek


Fúró- és bontókalapács 1800W ASIST AE1K180DN
Raktáron
XTline Akkus fúrógép 18V 40Nm. + 2 akkumulátor + töltő 2,4A
Raktáron
XTline Akkus ütvefúró 18V + 2 akkumulátor + töltő 2,4A
Raktáron
Akkumulátoros fúrógép 18V 40Nm. akkumulátorral és töltővel XTLine XT102705-1B2
Raktáron
ASIST Akkus fúrógép 20V 2,0Ah tokban, automata kompresszorral 10Bar
Raktáron
Akkus fúrógép 12V / 1,5Ah, 2 sebesség, ASIST AE2V12DN-151-1
Raktáron
ASIST Akkus fúrógép 20V 1,5Ah, AE2V20A-151P ASIST, AKU GANG sorozat!
Raktáron
XTLINE Akkus ütvefúró 18 V, 65 Nm
Kiszállítás 3 nap múlva
XTline Akkus fúrógép 18V és 2 akkumulátor EVE és doboza
Raktáron
ASIST Akkus fúrógép 20V 2,0Ah tokban AE2V20A-201P-BMC ASIST, AKU GANG sorozat!
Raktáron
XTLINE Akkus fúrógép 10,8 V, 25 Nm + 2 db 2.0 Ah akkumulátor + tartozékok 13 db alkatrész
Kiszállítás 3 nap múlva
ASIST Akkus fúrógép 20V 2,0Ah BRUSHLESS tokban AE2V20AB-201P-BMC ASIST, AKU GANG sorozat!
Raktáron
Akkus fúrógép 12V / 2Ah, 2 sebességes, ASIST AE2V12DN-201
Raktáron
ASIST Akkus fúrógép 20V 2,0Ah tokban 125mm-es sarokcsiszolóval BRUSHLESS BRUSHLESS
Raktáron
XTLINE Akkus ütvecsavarozó 18 V, 180 Nm
RaktáronA(z) Gigamat.hu webáruház legjobb termékei

Elegáns fülbevalók Giori Milano
Raktáron
KIS MOOVER S 18l tárolódoboz
Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
KIS Tárolódoboz BI BOX L 40l
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
KIS Tároló doboz BI BOX M 26l, lila
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
KIS OMNIBOX S 16l tárolódoboz
Műanyag, fedéllel
Raktáron
Szervező a T Box XXS Kis dobozhoz
Fedél nélkül
Raktáron
KIS-KETER Szekrény LINEAR magas, 68 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
KIS OMNIBOX XL 60l tárolódoboz
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Curver INFINITY M 11l tárolódoboz
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Curver Tárolódoboz INFINITY L 17l
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
SPAAS Gyertyás henger rusztikus 10x10cm sötét lila
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Curver INFINITY fiókszervező
Raktáron
Curver Tárolókosár JUTE S, bézs
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Curver Tároló kosár JUTE M, bézs
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Curver L átlátszó doboz 11 rekesszel
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Curver Multiboxx 3L fehér
Műanyag
Raktáron
Curver Tisztító kosár STYLE 45l barna
Műanyag, fedéllel, vegyes hulladékra
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
