
Kistenberg Összecsukható láda fogantyúval CART T piros 39,6x37x100,8cm
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Azáélávagy transzferášígyakran své nárowí? Akkor az nárowí ArtPlast 2500 tok biztosan jól fog jönni. Ez egy nagyon masszív és n&aacuteý bőrönd, amelyben mind a kéziá, mind az elektromosé vagy az Aku ná sorozatí tárolására alkalmas. Méretei 40,0 x 34,0 x 13,3 centiméter. Azý polipropilénből készült, amely olyan anyag, amely ellenáll azý időjárásiý körülményekneký valamint az olajoknak vagy oldószereknek való kitettségneký . Az anyag továbbá mosható, nem tartja meg a nedvességet és nem szívja magába a szagokat. A biztonságosý lezárásý érdekében két klipsz található, a kényelmesý hordozáshoz pedig praktikus fogantyúvalý van felszerelve. Külső&scaron&&í oldalán két rekesz található, amelyeké átlátszóý fedéllel zárhatók. Belül még egyá hogyá másé vaše habá ná sorá is található. Az ArtPlast nárowí tok jellemzői Anyagál: polipropilén (REACH-szabályozás) Szín: feketeá / narancsá Méretek (Š x H x D): 40,0 x 34,0 x 13,3 cm Miért vegye meg az ArtPlast nárangeí bőröndöt Ez a bőrönd biztosan nagyszerűým társad lesz mindenše utazásodon, akár profiáln´ kézműves vagy barkácsoló vagy. Tárolja a kézi´, elektromosé és az Aku ná sorozat´t. Mivel polipropilénből készül, nemcsak &scaroný ellenáll az olajoknak és oldószereknek, valamint az időjárás viszontagságainak, hanem &scaroný környezetbarát is. Ez az anyag ugyanis a REACH jogszabályoknak megfelelően teljes mértékben újrahasznosítható.
| Modell sorozat | Linea Valentino |
|---|---|
| Kerekek | Nem |
| Mélység [cm] | 13.3 cm |
| Magasság [cm] | 34 cm |
| Szélesség [cm] | 40 cm |
| Színes | Fekete/sárga |
| Anyag | Műanyag |
| Gyártó | ARTPLAST |

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 3 webáruházban
Raktáron















Elérhető 3 webáruházban
Raktáron



7×60×16 cm
Raktáron







