
Akkus fúrógép 20V 2,0Ah tokban ASIST AE2V20A-201-BMC, AKU GANG sorozat!
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 27 490 Ft
- 2025. 11. 18. - 27 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Technikai paraméterek: Feltöltés: 230V 50Hz Működési feszültség: 20V Maximális meghúzási nyomaték: 50Nm Húzási nyomaték beállítása: 19+1 2 sebességes sebességváltó l. 0-400 fordulat/mp / ll. 0-1600 rpm Sebességállító tokmány: 13mm Elektronikus fordulatszám-szabályozás Akkumulátor: 1x 2000mAh, Li-Ion (más ASIST AKU GANG sorozatú gépekhez is alkalmazható) Akkumulátor töltöttségi állapotának ellenőrzése Pörgésirány kapcsoló a tokban SPINDEL LOCK - tokmányzár pl. csavarok kézi meghúzásához/lazításához QUICK STOP - azonnali tokmányfék a ravasz elengedésekor SOFT GRIP - csúszásmentes felület a jobb fogás érdekében LED lámpa - a munkaterület megvilágításához a tokmány előtt Melléklet: * gyorstöltő (2,3A töltő) * fúró- és bitkészlet (6 + 6 + 1) * övcsipesz
Specifikációk
| Modell sorozat | AKU GANG! |
|---|---|
| Súly [kg] | 1.51 kg |
| Akkumulátor típusa | Li-lon |
| Ütvefúró | Nem |
| Nyomaték [nm] | 50 Nm |
| Töltési idő [h] | 3 hod |
| Akkumulátorok száma [db] | 1 ks |
| Csomagolás [db] | 1 [ks] |
| Led fény | Igen |
| Nyomatékfokok | 20 |
| Az akkumulátor állapotjelzője | Igen |
| Motor típusa | Szén |
| Maximális motorfordulatszám [rpm] | 1600 ot/min |
| A tokmány típusa | Gyorskioldó. egykezes |
| Fogantyú | Soft grip |
| Sebességek száma | 2 |
| Max. tokmány átmérő [mm] | 13 mm |
| Feszültség [v] | 20 V |
| Az akkumulátor kapacitása [mah] | 2000 mAh |
| Gyártó | ASIST |
A(z) Gigamat.hu webáruház legjobb termékei


KIS MOOVER S 18l tárolódoboz
Műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
KIS Tároló doboz BI BOX M 26l, lila
Műanyag, görgős, fedéllel
Raktáron
Szervező a T Box XXS Kis dobozhoz
Fedél nélkül
Raktáron
KIS-KETER Szekrény LINEAR magas, 68 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
KIS OMNIBOX XL 60l tárolódoboz
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Curver INFINITY M 11l tárolódoboz
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Curver Tárolódoboz INFINITY L 17l
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
SPAAS Gyertyás henger rusztikus 10x10cm sötét lila
Darabonként, oszlop alakú
Raktáron
Curver INFINITY fiókszervező
Raktáron
Curver Tárolókosár JUTE S, bézs
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Curver Tároló kosár JUTE M, bézs
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Curver L átlátszó doboz 11 rekesszel
Műanyag, fedél nélkül
Raktáron
Curver Multiboxx 3L fehér
Műanyag
Raktáron
Curver Kád kerek fogantyúval 27l kék
Raktáron
Curver Tároló doboz MY STYLE L
Műanyag, fedél nélkül
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Curver ESSENTIALS tárolódoboz 45l átlátszó fedéllel
Műanyag, fedéllel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
