Hasonlítsd össze az árakat 5904 Ft-tól 7190 Ft-ig 2 webáruházban:
Paulmann 94233 - LED/0,05W IP44 Napelemes fali lámpa ELLIOT 1,2V
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 5904 Ft és 7190 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 5904 Ft
- 2026. 02. 05. - 5904 Ft
- 2026. 05. 02. - 5904 Ft
- 2026. 02. 05. - 5904 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Napenergia fali lámpa szürkületi érzékelővel. A praktikus napenergia-technológiának köszönhetően az installációhoz nincs szükség elektromos csatlakozásra. Napközben az akkumulátor napfénnyel töltődik, és szürkületkor a funkcionális fény felgyullad. Akkumulátor: 1xAA NiMh 400 mAh (a csomag része). Töltési idő: 6 - 8 óra. Világítási idő: 4 - 6 óra.
Specifikációk
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali |
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia/Szolár technológia |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,05 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,05 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 5 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Feszültség | 1,2 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,05 W |
| Kapacitás | 400 mAh |
| Series | ELLIOT Paulmann, SOLAR Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |
Hasonló termékek

Como kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
Como kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
Como kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete LED-del, 2-lámpás IP54 - Edwin
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Exe kültéri falikar
Fali, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern fekete kültéri fali lámpa IP44 - Ensam
Fali
Raktáron
Eglo 901028 - Kültéri spotlámpa TORRECOLA 1xGU10/5W/230V pr.8cm IP44
230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete LED-del 2-lámpás mozgásérzékelővel - Simon
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa fekete, beépített LED-del, 2 lámpás, IP54 - Simon
Fali, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa QUAZAR7 2xGU10/11W/230V IP44 fekete
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa CUBE LED/6W/230V IP54
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA LED/8W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Epic kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Design kültéri fali lámpa fekete IP44 - Morty
Fali, fém
Raktáron
Kültéri mozgás- és szürkületérzékelő 180° IP65
Mozgásérzékelős
Raktáron
Kültéri fali lámpa TEKSAS szenzorral 1xE27/12W/230V IP44 antracit
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor érzékelővel ENDURA LED/50W/230V 4000K IP44
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Larvik kültéri falikar
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri fali lámpa KREON 2xLED/3W/230V IP54 4000K antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Oscar kültéri mennyezeti lámpa
Fali, fém
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa sötétszürke kerek IP44 - Natas
Fali, fém
Raktáron
Ski kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Gerber kültéri falra simuló lámpa
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Casper kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Cosel kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri Fali Lámpa Fekete ARNE-LED LUCIDE 14867-11-30
Fali
Raktáron
Khumbu kültéri falra simuló lámpa
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Cael falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Exe kültéri falikar
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Philips 17381/30/PN - Kültéri fali lámpa COMORANT 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Limbio
Fali
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete IP44 mozgásérzékelővel - Joren
Fali
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Aigostar - Fürdőszobai LED tükörvilágítás LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 fekete
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás




