
Eglo 66225 - LED Kültéri fali lámpa LIMIDARIO LED/10W/230V IP44 fekete
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 14 690 Ft
- 2026. 04. 28. - 14 690 Ft
- 2025. 11. 14. - 16 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 14690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 860 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Sugárzási szög | 100 ° |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Series | LIMIDARIO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Ajánljuk


Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpás fekete 3-lámpás IP44 - New Haven
Raktáron
Ipari kültéri állólámpa fekete 65 cm IP44 - Baleno
Álló, talajba építhető
Raktáron
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Modern fekete kültéri oszloplámpa 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
Modern kültéri talajszpot fekete 35 mm állítható IP65 - Delux
Talajba építhető
Raktáron
2 db-os romantikus kültéri fali lámpa szett bronz - London
Fali, bronz
Raktáron
Klasszikus kültéri állólámpa fekete 170 cm IP44 - New Orleans 1
Álló, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa antracit mozgásérzékelővel 2 lámpás IP44 - Duo
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
6 db modern kültéri talajszpot rozsdamentes acélból, IP65, állítható - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Modern kültéri állólámpa acélból, famintával, 80 cm, IP44 - Malois
Álló, fa
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED dimmelhető kültéri fényfüzér 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 fekete + távirányító
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kültéri lámpa fekete 200 cm IP44 - Havana
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali- és mennyezeti lámpa sötétzöld ovális IP44 - Noutica
Raktáron
Vintage kültéri lámpa antik arany 120 cm - Antigua
Álló
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Kültéri lámpa sötétszürke 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Raktáron
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kültéri fali lámpa antik arany színben mozgásérzékelővel - New Haven
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Klasszikus fekete kültéri oszlop 217 cm IP44 - New Haven Hammered
Álló
Raktáron
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Felületre szerelhető FRED csillár 3xE27/60W/230V átm. 59 cm bronzszínű
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás