Ajánljuk
Eglo 99207 - LED fürdőszobai süllyesztett mennyezeti lámpatest FUEVA 5 LED/10,5W/230V IP44
8790 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 8790 Ft
- 2025. 11. 18. - 8790 Ft
- 2025. 11. 07. - 8790 Ft
- 2024. 10. 02. - 9690 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 8790.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Feszültség | 230 V |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1350 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Szerelés módja | Beépített |
| Alak | Kerek |
| Szerelési lyuk | 155 mm |
| Szerelési mélység | 26 mm |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10,5 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Stílus | Egyéb |
| Series | FUEVA Eglo |
| Gyártó | Eglo |




