








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 20690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Foglalat | E27 |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Állólámpa |
| Funkció | Kapcsoló a vezetéken/LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| Izzó típusa | A60 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Series | CERIA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, távirányítós
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, távirányítós, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, rusztikus, Provence stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, üveg, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, üveg

Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, távirányítós, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás