



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a EMOS márkától származik, raktárunkban van, ára 7390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Izzó típusa | LED |
|---|---|
| Stílus | Globe és deco pipe, Retró |
| Foglalat típusa | E27 |
| Ökológiai | Igen |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 1800 K |
| A teljes fényáram | 220 lm |
| Típus | LED izzó/Izzószálas izzó |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 22 W |
| Feszültség | 230 V |
| Sugárzási szög | 330 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | LED BULBS Emos |
| Gyártó | EMOS |

Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás