









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 19590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 810 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Series | LINEAR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Álló
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás



Álló
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron



Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás