










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 17035.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 840 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |


Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Függő
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron



Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Álló, fa
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás