Hasonlítsd össze az árakat 19 071 Ft-tól 22 407 Ft-ig 2 webáruházban:
Nordlux - LED napelemes lámpa COUPAR LED/3,2W/3,7V bézs
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 19 071 Ft és 22 407 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
LED napelemes lámpa alkony- és mozgásérzékelővel. Napközben napfénnyel töltődik, este mozgásérzékeléskor automatikusan bekapcsol. Érzékelőtávolság: akár 8 m. Érzékelési szög: 100°. Két világítási üzemmód: ON/DIM: Mozgásérzékeléskor a fényerő megnő, majd kb. 45 másodperc múlva visszaáll alacsony fokozatra. ON/OFF:A mozgásérzékelésre a lámpa felkapcsol, és kb. 45 másodperc múlva kialszik. Beépített 18650 lítium-ion akkumulátor, kapacitás: 1800 mAh.
Specifikációk
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Talajba építhető |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,2 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 150 lm |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Feszültség | 5 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,2 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Kapacitás | 1800 mAh |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3,2 W |
| Series | COUPAR Nordlux |
| Gyártó | Nordlux |
Ajánljuk

Picco talajba süllyeszthető kültéri lámpa
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus fekete kültéri oszlop 217 cm IP44 - New Haven Hammered
Álló
Raktáron
Ipari kültéri állólámpa fekete 65 cm IP44 - Baleno
Álló, talajba építhető
Raktáron
Kültéri állólámpa fekete 120 cm IP44 - Havana
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Design kültéri fali lámpa fekete mozgásérzékelővel IP44 - Boris
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Klasszikus kültéri fali lámpa antik arany IP44 - Glasgow
Fali
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali
Raktáron
Antracit szürke oszloplámpa 80 cm IP44 opál - Rox
Fém
Raktáron
Modern kültéri mennyezeti lámpa fekete üveggel 2-lámpás IP44 - Reims
Mennyezeti, fém
Raktáron
Kültéri fali és mennyezeti lámpa antik arany ovális IP44 - Noutica
Raktáron
Modern kültéri lámpaoszlop rozsdabarna 45 cm - Malios
Álló, fém
Raktáron
Kültéri talajszpot fekete AR111 állítható IP65 - Delux Honey
Talajba építhető
Raktáron
Modern kültéri állólámpa homokkő 40 cm - Grumpy
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
4 darabos modern fekete, állítható, IP65-ös talajba süllyeszthető spotlámpa szett - Oneon
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kültéri állólámpa fekete opálüveggel 210 cm IP44 - Champs
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Okos kültéri állólámpa ültetővel fehér IP65 LED Wifi A60 - Verano
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali és mennyezeti lámpa antik arany kerek IP44 - Noutica
Raktáron
Modern kültéri lámpa fekete, átlátszó üveggel 200 cm IP44 - Sfera
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri lámpaoszlop rozsdamentes acélból 50 cm - Sfera
Álló, fém
Raktáron
Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 45 cm IP44 - Rox
Álló
Raktáron
Kültéri lámpa fekete 220 cm 3-lámpás IP44 - Havana
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri állólámpa fekete, átlátszó gömbbel 50 cm IP44 - Sfera
Álló
Raktáron
4 db fekete kerti reflektor készlet LED-del IP68 - Garly
Raktáron
Rusztikus kültéri fali lámpa sötétszürke IP44 - Kansas
Fali, fém
Raktáron
Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
Kültéri lámpa rozsdabarna 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Fém
Raktáron
Klasszikus lámpa fekete 3 lámpás IP44 - Capital
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa sötétszürke 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpás fekete 200cm IP44 - Daphne
Műanyag
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Nedis HTPA15EBK kültéri elektromos fűtőtest 200 cm 1500W/230V IP34
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri fali lámpa KREON 2xLED/3W/230V IP54 3000K fekete
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Westinghouse 65792- LED Dimmelhető kültéri fali lámpa LED/15W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
KÉSZLET 10x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa BAMBOO 3xGU10/10W/230V fehér
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - LED Dimmelhető lámpa csipeszes FORYS LED/5W/5V CRI 90
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest STRIPES LED/32W/230V ezüst
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fürdőszobai spotlámpa TURYN 3xGU10/10W/230V IP44 fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Briloner 3882-015 - LED Mennyezeti lámpa MAILA STARRY LED/18W/230V fekete/arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Maytoni C051CL-01BS - Spotlámpa FOCUS 1xGU10/10W/230V réz
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Maytoni MOD013PL-04B - Csillár zsinóron RING 4xG9/25W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fali spotlámpa polccal, USB töltővel 1xGU10/35W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Dimmelhető szalag 5m LED/36W/24/230V 3000K + távirányító
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár zsinóron TUBE LONG 5xE27/15W/230V fekete/arany
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Utcai világítás LED/100W/230V 6500K IP65
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Ideal Lux - LED Csillár zsinóron PERLAGE 10xG9/3W/230V 81 cm fekete/füstös
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 71254 - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa SAMIRA LED/48W/230V IP44 fekete
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest POOL SQUARE LED/36W/230V 40x40 cm fehér
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás









