






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 690 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
3 az 1-ben kivitel – LED asztali lámpa, hálózati elosztó (3× 230 V - F típus) és USB-töltő (2× USB-C, 1× USB-A port) egyetlen kompakt készülékben. Egyszerű bekapcsolás közvetlenül a lámpa talpán, letisztult, modern kialakítás zavaró elemek nélkül. Beépített telefontartó – kihúzható állvány a képernyő kényelmes nézéséhez munka vagy töltés közben. Állítható világítási színhőmérséklet: 3000/4000/6500 K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,6 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6500/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 450 lm |
| Típus | Asztali lámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia/Szabályozható dimmerrel |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,6 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Series | TABLE LAMP Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás