
Nordlux - RICA LED 5W 3,7V IP44 napelemes lámpa érzékelővel
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus napelemes lámpa. Világítási idő: 8 - 12 óra.Töltési idő: 5 - 6 óra. Automatikusan bekapcsol alkonyatkor.Két fényerőszint, amelyeket a lámpán található gombbal válthat. A lámpa víz- és porálló (IP64). Beépített akkumulátor: Li-Ion 3,7V 2220 mAh.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Behatolás védettség | IP64 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 135 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Kapacitás | 2220 mAh |
| Elem élettartam | 12 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Típus | Napelemes lámpa/Szolár lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | Szolár technológia/LED technológia/Alkonyérzékelő |
| Series | SOLAR Prezent, ZAX Prezent |
| Gyártó | Prezent |

Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás