





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 8290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 100 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Alak | Négyzetes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | TOKIO Polux, TESA Polux, ESSEN Polux, MITO Polux, CHICAGO Polux, KOBE Polux, OSAKA Polux, KANSAS Polux, MAXWELL Polux, MORGAN Polux, FLAME Polux, GILBERT Polux, DECOVINTAGE Polux, ANDORRA Rabalux |
| Gyártó | Polux |

Függő, fém
Raktáron


Álló, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Függő
Raktáron

Álló, fa
Raktáron



Függő, műanyag
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás


Álló, fém
Raktáron