






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern asztali lámpa energiatakarékos LED fényforrással.Fényerő fokozatmentes szabályozása érintésérzékeny dimmerrel a lámpán.Állítható színhőmérséklet: 3000K / 4000K / 6500K.A lámpa ötvözi a mindennapi világítás funkcionalitását kellemes RGB alapvilágítással.120°-os fénykibocsátási szög optimális asztali munkaterületet biztosít.USB-A kábellel működik (a csomag része).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Iroda |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Érintős kapcsoló |
| Bekötés módja | USB |
| Dugó típusa | USB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 460 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Series | VISUA Kobi, NOBLITE Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás