








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 32690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Foglalat | E27 |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 60 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Funkció | LED technológia |
| Series | FLAMENGO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás