













Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Szürke Piros Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Lepedő: 180 x 200 cm Kialakítás 100% poliészterből készült speciális bevonattal Az ágynemű megfelel az Oeko-Tex Standard 100 nemzetközi egészségügyi tanúsítványnak Az ágynemű cipzáras záródású, és nem igényel vasalást A lepedő gumis, rugalmas A lepedő vasalásmentes Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártó címkéje alapján) A szett csomagja a következőket tartalmazza 1 db paplan 200 x 220 cm 2 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Francia |
| Termék színe | Piros, Szürke |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat mérete | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Karácsonyi, Szarvas |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ágynemű mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Lepedő mérete | 180 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |


Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron