








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágyneműhuzat: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Zöld Fehér Méretek Ágyneműhuzat: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Lepedő: 180 x 200 cm Kialakítás 100% poliészterből készült speciális felülettel Az ágynemű megfelel a nemzetközi Oeko-Tex Standard 100 tanúsítványnak Az ágynemű cipzárral záródik és nem igényel vasalást A lepedő gumis, feszített A lepedő vasalásmentes Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártó címkéje szerint) A szett csomagja a következőket tartalmazza: 1 db takaró 200 x 220 cm 2 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Szín | Sárga |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Francia |
| Termék színe | Zöld |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Paplanhuzat mérete | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája | Karácsonyi, Természet |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ágynemű mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Lepedő mérete | 180 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron


Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

Fotótapéta, 3D hatású, papír
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Fa, szövet, otthoni

200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron