








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Ágynemű: 100% poliészter | 250 g/m 2 Lepedő: 100% poliészter | 160 g/m 2 Szín Zöld Piros Fehér Méretek Ágynemű: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Lepedő: 180 x 200 cm Kialakítás 100% poliészterből készült, speciális felületkezeléssel Az ágynemű megfelel az Oeko-Tex Standard 100 nemzetközi egészségügyi tanúsítványnak Az ágynemű cipzáras záródású és nem igényel vasalást A lepedő gumis, így könnyen rögzíthető A lepedő nem vasalásigényes Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C – 40 °C (a gyártó címkéje szerint) A szett csomagja a következőket tartalmazza 1 db takaró 200 x 220 cm 2 db párna 70 x 90 cm 1 db lepedő 180 x 200 cm Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Francia |
| Termék színe | Zöld |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mintája | Kockák, Karácsonyi |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Meleg ágyneműhuzat | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ágynemű mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Lepedő mérete | 180 x 200 cm |
| Kétoldalas | Nem |
| Ágynemű anyaga | 100% poliészter |
| Lepedő anyaga | 100% poliészter |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Paplanhuzat mérete | 220 x 200 cm |

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron


Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron