







Méretek 141×81×26 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF lap 15 mm és 18 mm Tömör fa Szín Fehér Tölgy Méretek Szélesség: 81,3 cm Mélység: 26 cm Magasság: 141,1 cm Lábak magassága: 21 cm Súly: 34 kg Kialakítás 3x felnyitható polc Lábak és fogantyúk tölgy tömörfából Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 81 cm |
|---|---|
| Mélység: | 26 cm |
| Magasság: | 141 cm |
| Típus | Polcos, Billenő ajtóval |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Stílus | Modern |
| Paddal | Pad nélkül |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Kinézet | Dönthető |
| Méretek | 81,3 x 26 x 141,1 cm |

Paddal, polcos, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
44×80×30 cm, paddal, polcos
Raktáron
Polcos, műanyag, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, tölgyfa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Paddal, modern stílusú, fiókos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, laminált
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Polcos, műanyag, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Polcos, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, fa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Billenő ajtóval, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Polcos, műanyag, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, tölgyfa
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, fa
Raktáron
Paddal, fiókos, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Paddal, polcos, rusztikus
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, függő, billenő ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron