Ajánljuk
Türkiz kárpitozott bárszék (ülésmagasság 74 cm) Paris – Mauro Ferretti
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 44 192 Ft
- 2026. 01. 23. - 44 192 Ft
- 2026. 01. 16. - 45 231 Ft
- 2025. 11. 28. - 41 592 Ft
- 2025. 11. 22. - 44 192 Ft
- 2025. 11. 07. - 46 791 Ft
Termékleírás
Az olasz Mauro Ferretti márka bútorai olyan különleges varázst sugároznak, amely az egész belső teret meghódítja, és egy csipetnyi glamour stílust kölcsönöz neki. Ez a Paris bárszék türkizkék kárpitozott üléssel és elegáns, fekete-aranyszínű szerkezettel rendelkezik.
Méretek
| Magasság: | 74 cm |
|---|
Specifikációk
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Türkizkék |
| Típus | Kárpitozott |
| Származási hely | CN |
| Ülés szélessége | 35 cm |
| Ülésmélység | 35 cm |
| Ülésmagasság | 74 cm |
| Lábak magassága | 58.5 cm |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Súly | 5 kg |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR) |
| Kollekció | Paris |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Glamour |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Tömör borovi fenyőfa |
| Konstrukció anyaga | Furnér |
| Martindale-mutató | 16000 martindale |
| Kárpitozás anyaga | Bársony |
| Gyártó | Mauro Ferretti |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Smart fekete kulcstartó polc - YAMAZAKI
6×24 cm, fali, fém
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, gáztűzhelyen használható
Raktáron
Smart fehér kulcstartó polc - YAMAZAKI
6×24 cm, fali, fém
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Loft bortartó diófa állvány, 12 db palackhoz - Wenko
28×42 cm, fa, álló
Raktáron
Kőedény kézzel festett kaspó ø 19,5 cm Eanna – Bloomingville
Kő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
















