Ezek is tetszhetnek
Bézs függöny 140x240 cm Maho – douceur d'intérieur
Méretek 140×240 cm
8831 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 29. - 8831 Ft
- 2026. 04. 19. - 8831 Ft
- 2026. 01. 23. - 8747 Ft
- 2026. 01. 16. - 8952 Ft
- 2025. 11. 28. - 8232 Ft
- 2025. 11. 22. - 8747 Ft
- 2025. 11. 07. - 9261 Ft
Termékleírás
Bézs függöny 140x240 cm Maho – douceur d'intérieur
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 240 cm |
Specifikációk
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Függő rendszer | Rúd |
| Darabszám a csomagban | 1 db-os |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Szálkeverék |
| Súly | 0.756 kg |
| Hosszúság | 240 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Maho |
| Minta | Díszítéses |
| Stílus | Bohém |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 160 g/m² |
| Ápolás | Kézi mosás/szárítógépbe nem alkalmas |
| Rögzítés típusa | Lyukak |
| Anyag specifikáció | 8% viszkóz/69% poliészter/4% poliamid/17% pamut/1% akril/1% gyapjú |
| Gyártó | Douceur d'intérieur |
Ajánljuk

17 439 Ft
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
10 800 Ft13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

11 340 Ft
Ezüstszínű függő ruhaszárító 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, függő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
3619 Ft
Kókuszrost lábtörlő 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
17 439 Ft
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
5409 Ft
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
14 099 Ft
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
22 019 Ft
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
54 290 Ft
Sunday terrazzo mosdókagyló, ø 40 cm - Kave Home
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló

32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

12 679 Ft
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
7350 Ft14 719 Ft



































































